SILVER & METAL / Silver / In a case 9331154
nr 933 1154
IN A CASE
silver, ryska stämplar, Iwan Sergejewitsch Lebedkin, Moskva 1896-1908, ca 240 g. Reliefdekor av fägeljakthundar. Invändigt förgylld. längd: 11, bredd: 7, 3,
silver, ryska stämplar, Iwan Sergejewitsch Lebedkin, Moskva 1896-1908, ca 240 g. Reliefdekor av fägeljakthundar. Invändigt förgylld. längd: 11, bredd: 7, 3
6000
SEK 3800
Sunday December 21 2014
at 20:29:00
3.600 kr
3.200 kr
3.400 kr (Robot)
3.600 kr
3.600 kr (Robot)